REHABILITACIÓ A MOLINS DE REI

MOLINS DE REI- DN 1000. Una altra rehabilitació exitosa en una reurbanització, en aquest cas la canonada era una galeria de 1,20 metres d’alçada per 0,80 metres d’amplada donant un diàmetre de 1 metre. El nostre equip va realitzar 180 metres lineals d’aquesta canonada amb 4 dies. Sou un gran equip!

MOLINS DE REI- DN 1000. Una altra rehabilitació exitosa en una reurbanització, en aquest cas la canonada era una galeria de 1,20 metres d’alçada per 0,80 metres d’amplada donant un diàmetre de 1 metre. El nostre equip va realitzar 180 metres lineals d’aquesta canonada amb 4 dies. Sou un gran equip! 

MOLINS DE REI- DN 1000. Otra rehabilitación exitosa en una reurbanización, en este caso la tubería era una galería de 1,20 metros de altura por 0,80 metros de ancho dando un diámetro de 1 metro. Nuestro equipo realizó 180 metros lineales de esta tubería en 4 días. Sois un gran equipo!

 

 

Fem servir cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis i mostrarli publicitat relacionada amb les seves preferències mitjançant l'anàlisi dels seus hàbits de navegació. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot cambiar la configuració o obtenir més informació seguin l'enllaç a peu de pàgina "Avís de Cookies"